Informujemy, iż od dnia 10.10.2015r na terenie naszej firmy został uruchomiony punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych do obsługi prawobrzeżnej części Warszawy.

PSZOK będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 20:00.

Zadaniem punktu jest bezpłatne przyjmowanie od mieszkańców odpadów komunalnych takich jak przedmioty z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, zużyte opony czy gruz z przeprowadzonych samodzielnie remontów, a przede wszystkim odpadów komunalnych kłopotliwych, takich jak farby, lakiery, kleje, detergenty i chemikalia oraz opakowania po nich, ale również takich jak świetlówki i baterie. Dodatkowo do PSZOK-ów mieszkańcy będą mogli przez cały rok oddawać odpady zielone.

PSZOKi będą wspomagane odpowiednio przystosowanymi samochodami, tzw. mobilnymi punktami selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (MPSZOK). Mobilne punkty zbiórki będą odbierały odpady dwa razy w tygodniu, zatrzymując się w wyznaczonych punktach o określonych godzinach. Dzięki temu mieszkańcy, którzy nie będą mogli dostarczyć odpadów komunalnych kłopotliwych do PSZOK, będą mieli możliwość zrobienia tego poprzez przyniesienie tych odpadów do MPSZOK.

Należy jednak pamiętać, że MPSZOKi nie będą zbierać wszystkich odpadów – na przykład gruzu z przeprowadzanych samodzielnie remontów, czy też mebli. Nie przyjmą również odpadów zielonych ani zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), którego zbiórka odbywa się w każdej dzielnicy Warszawy w soboty.

Obowiązujący od 4 kwietnia 2018 roku - Wykaz lokalizacji punktów zbierania odpadów komunalnych problematycznych oraz harmonogram pracy MPSZOK z podziałem na Zadania.

Obszar Środa 11.00 - 20.00 Sobota - dzielnice 10.00 - 19.00
Bielany 11.00 – 12.30 Pętla autobusowa Chomiczówka
(ul. Conrada vis a vis nr 10B i 12)
9.00 – 11.30 ul. Wóycickiego 14
(P - brama Północna Cmentarza Komunalnego)
Żoliborz 13.00 – 14.30 ul. Kątowa 2 róg
Mickiewicza (zatoka przed garażami)
12.00 – 13.30 ul. Powązkowska
(P przy ul. Ostrowieckiej 10A)
Bemowo 15.00 – 16.30 ul. Powstańców Śląskich
126 (P – CH BEMOWO)
14.00 – 15.30 ul. Powstańców Śląskich
70 (UD-P)
Wola 17.00 – 18.30 Pętla autobusowa
Cmentarz Wolski (ul. Fort Wola)
16.00 – 17.30 ul. Górczewska 124
(P – CH WOLA PARK)
Ursus 11.00 – 12.30 ul. K. Sosnkowskiego 3
(P na terenie OSIR Ursus)
9.00 – 11.30 pl. Czerwca 1976 nr. 1
(UD-P)
Włochy 13.00 – 14.30 ul. Popularna róg
Al. Jerozolimskich 184 A
(zatoka parkingowa przy KFC Makro)
12.00 – 13.30 al. Krakowska 244/246/248
(P od ul. Sabały vis a vis nr 21)
Ochota 15.00 – 16.30 Pętla Szczęśliwice
(ul. Dickensa róg ul. Szczęśliwickiej)
14.00 – 15.30 ul. Korotyńskiego
(vis a vis nr 34 teren byłej stacji zlewnej)
Śródmieście 17.00 – 18.30 ul. Nowogrodzka 43
(UD-P)
16.00 – 17.30 ul. Myśliwiecka 4A
(P przy stadionie)
Mokotów 11.00 – 12.30 ul. Powsińska 31
(P – CH SADYBA BEST MALL)
9.00 – 11.30 ul. Blacharska 1 róg
al. Lotników 16 (P)
Ursynów 13.00 – 14.30 Pętla autobusowa
Osiedle Kabaty (Al. KEN 14 przy Tesco)
12.00 – 13.30 ul. Gandhi
(P przy Gandhi i Hirszfelda)
Wilanów 15.00 – 16.30 Pętla autobusowa
Wilanów
(ul. Przyczółkowa/Wiertnicza 35)
14.00 – 15.30 ul. Przyczółkowa 27A
(UD-P)
Mokotów 17.00 – 18.30 ul. J. Bytnara „Rudego”
róg F. Joliot-Curie (P przy bazarze)
16.00 – 17.30 ul. ul. Bokserska 42
(P przy sklepie)
Przewidywany postój pojazdów w
poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5h
Przewidywany postój pojazdów w
poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5h
Obszar Środa Sobota - dzielnice
Wawer 11.00 – 12.30 ul. Włókiennicza 54
(USC-P)
9.00 – 11.30 ul. Żegańska 1 (UD-P)
Wesoła 13.00 – 14.30 ul. Jana Pawła II róg
ul. Rumiankowej
(P przy ul. Jana Pawła II 240)
12.00 – 13.30 ul. W. Raczkiewicza 33
(UD-P)
Rembertów 15.00 – 16.30 ul. Strażacka róg
Kordiana (plac przy dawnym ZGN)
14.00 – 15.30 ul. Gen. A. Chruściela
„Montera” 28 (UD-P)
Praga
Południe
17.00 – 18.30
ul. Bora-Komorowskiego
(P przy pływalni „Wodnik”)
16.00 – 17.30 ul. Terespolska 4
(róg Stanisławowskiej)
Białołęka 11.00 – 12.30 ul. Zaułek
(P przy Szkole Podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34)
Białołęka 13.00 – 14.30 ul. Marywilska 44
(P – Centrum Hal Targowych)
9.00 – 11.30 ul. Modlińska 197 (USC-P)
Targówek 15.00 – 16.30 Pętla autobusowa
Bródno-Podgrodzie
(ul. Krasnobrodzka róg ul. Chodeckiej)
12.00 – 13.30 ul. Tużycka róg
Potulickiej (wjazd do przepompowni)
14.00 – 15.30 ul. Kondratowicza 20
(stacja TRAFO przy Urzędzie Dzielnicy)
Praga
Północ
17.00 – 18.30
ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 (UD-P)
16.00 – 17.30 ul. Szwedzka róg Stalowej
(vis a vis Stalowej 65)
Przewidywany postój pojazdów w
poszczególnych lokalizacjach: 1,5 h
Przewidywany postój pojazdów w
poszczególnych lokalizacjach: 1,5h.

Regulamin korzystania z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla m.st. Warszawy


Regulamin korzystania z Mobilnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych dla m.st. Warszawy


Czym jesteś zainteresowany ?