Odpady komunalne

Firma Partner Apelski zajmuje się między innymi wywozem ogólnopojętych odpadów komunalnych. Warszawa i okolice to teren na którym odbieramy odpady komunalne od firm, urzędów, szkół jak i indywidualnych klientów.

Odpady komunalne Warszawa

Codziennie dokładamy wszelkich starań, by nasza firma nie tylko spełniała oczekiwania klientów, ale nawet je wyprzedzała, staramy się być firmą nowoczesną z wszystkimi możliwymi usługami komunalnymi. Wywozimy odpady komunalne zarówno zmieszane jak i segregowane. Staramy się aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Oferujemy swoje doświadczenie i samochody do Państwa dyspozycji w ustalonych terminach. Ustalone harmonogramy odbiorów odpadów komunalnych realizujemy systematycznie i z wielką dokładnością.

Do gromadzenia odpadów komunalnych posiadamy szeroki wybór pojemników (kontenery na odpady komunalne, pojemniki na odpady komunalne, worki BIG BAG oraz pojemniki na mieszankę piaskowo solną, itp.).

Jesteśmy firmą zaufaną i polecaną - odpadami komunalnymi zajmujemy się od wielu lat. Odpady komunalne Warszawa - kompleksowo, rzetelnie, terminowo.

Czym jesteś zainteresowany ?

Administratorem danych osobowych podanych przez Państwa jest Pan Dariusz Apelski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PARTNER Dariusz Apelski z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowej 1, 03 – 046 Warszawa, posiadającym NIP 7621510669, REGON 130851332, e-mail: kadry@partner-apelski.pl zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Polityka prywatności