Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług komunalnych zarówno podmiotom gospodarczym, które obsługują mieszkańców Warszawy oraz województwa Mazowieckiego jak i klientów indywidualnych. Realizujemy również inne zadania z zakresu ochrony środowiska.

Jako firma nieustannie się rozwijająca stawiamy przede wszystkim na konkurencyjne ceny świadczonych usług oraz zdobycie pełnego uznania klientów z zapewnionej wysokiej jakości obsługi.

Osiągnięcie najwyższego poziomu jakości wykonywanych usług oraz zadowolenie klientów zawsze było i jest głównym priorytetem naszej firmy.

Temu celowi podporządkowane są wszelkie działania podejmowane przez kierownictwo firmy, dotyczące zarówno doboru wykwalifikowanego personelu jak i rozbudowy oraz modernizacji parku maszynowego.

Fachowa obsługa naszego personelu, rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są składowymi naszego sukcesu. Stawiamy na młodych ludzi. Kreatywność załogi oraz łatwość w dostosowaniu się do potrzeb danej chwili, pozwalają osiągnąć nam wysoki standard wykonywanych usług.

Zastosowanie najnowszych, możliwych do wykorzystania zdobyczy technologicznych, pozwala na wprowadzenie dodatkowych oszczędności przy wykonywanych zleceniach i daje gwarancję bezawaryjnej pracy i atrakcyjnych cen świadczonych przez nas usług.

Naszym klientom gwarantujemy działania w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych, w dbałości o środowisko naturalne. Posiadamy odpowiednie decyzje do świadczenia dla Państwa szerokiej gamy usług.

Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najdokładniej i najbardziej przejrzyście.

Czym jesteś zainteresowany ?

Administratorem danych osobowych podanych przez Państwa jest Pan Dariusz Apelski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PARTNER Dariusz Apelski z siedzibą w Warszawie przy ul. Płytowej 1, 03 – 046 Warszawa, posiadającym NIP 7621510669, REGON 130851332, e-mail: kadry@partner-apelski.pl zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Polityka prywatności